For Life. For Work.

Lidé dnes chtějí být inspirováni tím, co dělají, a mít svobodu soustředit se na to, co je důležité. Organizace potřebují lidi, kteří jsou dynamičtí, motivováni a podporováni nejlepšími technologiemi. Jako přední evropský poskytovatel řešení v oblasti lidských zdrojů a mezd věříme, že lidé jsou základem úspěchu každé firmy.

Naše řešení pro lidi zahrnují celou cestu zaměstnanců, od získání mzdy až po získávání, odměňování a rozvoj talentů, díky nimž je vaše firma úspěšná.

Úspěch podněcujeme čtyřmi základními schopnostmi: technologií, outsourcingem, odbornými znalostmi a poznatky založenými na datech.

SD Worx Česká Republika
Personaleinsatzplanung
How GDPR effects non-EU based HR teams

SD Worx Česká Republika

Ve společnosti SD Worx jste vy, naši zákazníci, naším hlavním principem. Nasloucháme vám a vžíváme se do vaší situace, abychom skutečně pochopili vaše cíle a pomohli vám prosperovat. Proto považujeme za důležité být přítomni všude tam, kde jsou naši zákazníci, abychom vám mohli pomoci ve vašem jazyce. Náš tým v Česku je vám k dispozici po celou dobu vaší cesty za řízením lidských zdrojů.

Chcete se o nás dozvědět více?

  Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci!
  Kvinne tar notater

  Mezinárodní mzdy - bez starostí

  Zápasíte s několika dodavateli mezd, dodržováním předpisů a hledáním nejlepšího provozního modelu pro mezinárodní mzdy? Odstraňte tuto složitost a soustřeďte se na svůj růst. Poskytujeme silné místní mzdové služby - a přesahujeme jejich rámec - v celé Evropě. Zároveň nabízíme špičkové technologie, jedinou smlouvu a globální správu, takže si zachováte celkový přehled.

   Kontaktujte nás

   Balíček služeb pro všechny mzdové potřeby

   GRO
   Gro, globální mzdové služby pro vaši mezinárodní expanzi

   Expanduje vaše firma do zahraničí? Nebo chcete najímat talenty v zahraničí? Mezinárodní mzdová agenda s sebou nese několik výzev, jako je dodržování místních právních předpisů a bezchybná mezinárodní správa mezd. S našimi globálními mzdovými službami SD Worx Gro pro firmy, které začínají svůj mezinárodní růst, vám kryjeme záda. Time to Gro your business.

   Chci vědět víc.
   FLO
   Integrace softwaru Flo, mezinárodní mzdy a lidské zdroje

   Správa mezinárodní mzdové agendy může být náročná - zejména v případě více poskytovatelů mzdových služeb v různých zemích. Udržet všechna mzdová data aktuální a bez chyb? To je problém. Zvolte raději SD Worx Flo. Ušetřete čas a zdroje s jediným mzdovým partnerem v celé Evropě. A rozvíjejte své podnikání díky spolehlivé integraci vašeho důvěryhodného personálního softwaru s našimi předními mezinárodními mzdovými řešeními. Go with the Flo.

   Chci vědět víc.
   PRO
   Pro vaše jednotné pracoviště pro organizaci lidských zdrojů

   Rozvoj vašeho podnikání v zahraničí je vzrušující dobrodružství. Rostoucí složitost vašich personálních a mzdových záležitostí? Ne tak docela. Narazit na další problém s dodržováním předpisů, chybné zadávání dat nebo nesoulad s místně používaným softwarem není jen frustrující, ale brzdí váš růst. SD Worx Pro pokryje všechny vaše potřeby: plnohodnotný základní HR systém, přesnou správu pracovních sil, bezproblémovou centralizovanou evropskou mzdovou agendu a správu talentů zaměřenou na zaměstnance. Become a Pro at international HR and payroll.

   Chci vědět víc.
   World Map No Russia

   Fakta a čísla

    

   Máme více než 75 let zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a mezd

   Zaměstnáváme 7500+ odborníků na lidské zdroje

   Každý měsíc obsloužíme 5,7 milionů + zaměstnanců

   Každý den vysíláme 5000 + brigádníků

   Obsluhujeme více než 90000 klientů

   Pokrýváme 150 + zemí po celém světě

   Jsme přítomni ve 26 zemích

   V roce 2023 jsme dosáhli konsolidovaného obratu více než 1.058 mil.

    

    

    Získejte více relevantních údajů

    Více než 80000 společností dosáhlo úspěchu s SD Worx

    Logo-Hertz_80x80
    LOGO_Total
    LOGO_McCain
    LOGO_MercedesBenz
    Logo-Parexel_80x80

    Umístění kanceláře

    Nádražní 344, 150 00 Praha 5-Smíchov