1. Home>

Flo, integrace mezinárodního mzdového a personálního softwaru

Správa mezinárodního zpracování mezd může být náročná – zejména v případě více poskytovatelů mzdových služeb v různých zemích. Udržujete všechny údaje o zpracování mezd v aktuálním stavu a bez chyb? To je tedy dřina. Zkuste místo toho SD Worx Flo. Šetřete čas a zdroje s jediným partnerem pro zpracování mezd v celé Evropě. A rozvíjejte své podnikání díky spolehlivé integraci vašeho osvědčeného personálního softwaru do našich předních mezinárodních mzdových řešení.

Go with the Flo.

Kontaktujte nás
International payroll and HR software integration

Centralizujte své mezinárodní zpracování mezd a získejte maximum ze svého systému HCM

Success
Podpořte své personální týmy

Optimalizujte mzdové procesy a zajistěte správnou a včasnou výplatu všem zaměstnancům ve všech zemích. Ušetřete si únavné manuální zadávání dat, které je náchylné k chybám, a omezte počet vyplácení mimo cyklus.

Shield
Maximalizujte bezpečnost

Zajistěte, aby se všechny mzdové údaje a soubory bezpečně ukládaly a sdílely pouze na základě legitimní potřeby prostřednictvím Flows, naší integrační platformy s certifikací ISAE 3000, která splňuje požadavky GDPR.

Expertise
Využijte odborného poradenství

Buďte v úzkém kontaktu s místním mzdovým konzultantem a našimi odborníky na daňovou a právní problematiku. Pomohou vám najít odpovědi na vaše otázky držet krok s neustále se měnícími předpisy.

Analytics
Buďte v obraze

Využijte své personální a mzdové údaje na maximum díky syntéze do souhrnných analýz pro více zemí a vysoce kvalitních výkazů pro globální přehled o zpracování mezd.

Benefits
Slaďte si mzdovou agendu

Zajistěte konzistentní poskytování služeb ve všech zemích, ve kterých působíte, a umožněte svým personálním týmům interakce v rámci jediného standardizovaného intuitivního uživatelského rozhraní.

Místní odborné znalosti, globální správa, hladká integrace

Managed Payroll Services

Řízené služby mzdové agendy

Přenechejte svou mezinárodní mzdovou agendu našim týmům odborníků, kteří se starají o jedinečné potřeby vašich zaměstnanců v dané zemi. Místní mzdoví konzultanti je znají jako své boty – počínaje rychle se měnícími předpisy až po kulturní rozdíly a očekávání. Spolehněte se, že s nimi dosáhnete přesného zpracování a vyplácení mezd v každém cyklu a v souladu s místními předpisy.

  Platforma pro integraci HCM a mzdové agendy

  Seznamte se s SD Worx Flows, technologií reagující na potřebu lepšího mezinárodního zpracování mezd. Integrací vašeho osvědčeného personálního softwaru, jako je SAP SuccessFactors, Workday nebo Oracle, s našimi předními mezinárodními mzdovými řešeními budete moci díky této platformě využít sílu automatizace, a současně vytěžit maximum ze současných investic do HCM. Monitorujte celý mzdový proces pro každou zemi online 24 hodin denně 7 dní v týdnu a dostávejte upozornění, pokud údaje chybí nebo jsou nesprávné.

   Real-time data dashboards and reports

   Údaje v reálném čase

   Objevte přesné řídicí panely v SD Worx Flows pro snadnou analýzu všech mzdových parametrů v rámci jednotlivých zemí i mezi nimi, v nákladových střediscích a všech obdobích – od nákladů na přesčasy až po absence. Potřebujete rozsáhlejší výkazy včetně vašich vlastních finančních údajů, cílů prodeje atd.? Získejte potřebné údaje z SD Worx Flows, které můžete hned použít ve vašich vlastních řídicích panelech.

    Integrated Workforce Management

    Řízení pracovních sil

    Tím to ale nekončí. Přidejte do platformy SD Worx Flows řešení pro řízení pracovních sil a vždy rychle přiřaďte správnou osobu na správnou práci. Zlepšete produktivitu, šetřete čas a eliminujte chyby pomocí cloudových nástrojů, které sjednocují místní správu pracovní doby a docházky, plánování pracovních sil a správu úkolů a poskytují vám inteligentní přehled o vašich zaměstnancích.

     Který typ HCM používáte?

     Workday Logo
     SAP SuccessFactors Logo

     Slaďte si mzdovou agendu v celé Evropě

      Go with the Flo