1. Home>

Gro, globální mzdové služby pro mezinárodní rozšíření vašeho podnikání

Rozšiřujete své aktivity přes hranice? Nebo chcete najímat talenty v zahraničí? Zpracování mezd v mezinárodním prostředí s sebou nese několik úskalí, jako je dodržování místních právních předpisů a bezchybná mezinárodní mzdová správa. Můžete se spolehnout na SD Worx Gro, naše globální mzdové služby pro společnosti, které se začínají rozvíjet v mezinárodním prostředí.

Time to Gro your business.

Kontaktujte nás
Global payroll services for your international expansion

Zorganizujte si během chvilky zpracování mezd v mezinárodním prostředí

Legal
Kompetence na poli dodržování právních předpisů

Spolehněte se na naše místní odborníky, kteří vás provedou komplexními místními předpisy. Vy tak splníte místní požadavky pro každého zahraničního zaměstnance a vyhnete se sankcím.

Success
Omezení chyb

Dopřejte si klid na duši zavedením bezproblémového a přesného zpracování mezd v mezinárodním prostředí prostřednictvím jediného bezpečného způsobu práce ve všech zemích s podporou našich odborníků.

Time Management
Ušetřete si zdroje

Ušetřete si čas a využívejte efektivitu jediné platformy pro sledování vašeho globálního zpracování mezd a každodenních požadavků.

Money
100% transparentní TCO

Snižte si skryté náklady pomocí jednotného balíčku Gro pro všechny země, který zahrnuje kompletní rozsah a zajištění kvality mzdových služeb a odborného poradenství – to vše v rámci jedné smlouvy.

Rozjeďte svou globální expanzi s podporou zpracování mezd na míru

Faster payment speeds up the time between payment initiation, clearing and settlement.

Vyřešíme všechny vaše potřeby globálního zpracování mezd

Ať jste kdekoli, ať míříte kamkoli – spolehněte se na místní odborné znalosti našich certifikovaných odborníků na mzdy. Díky lokálnímu zastoupení ve 150 zemích nemají naše řízené služby zpracování mezd žádné hranice. Zvolte rychlý mezinárodní růst s efektivními mzdovými procesy a zajistěte správnou a včasnou výplatu mezd celému týmu.

  In every new market you’re entering

  Na každém novém trhu, na který vstupujete

  Chystáte se vyslat jednoho nebo více zaměstnanců do nové země? Naši odborníci zohledňují místní předpisy a postarají se o registraci vaší společnosti u příslušných státních úřadů. Mezitím vám poskytneme podporu při sestavování smlouvy a ve všech nezbytnostech spojených se zpracováním mezd v příslušné zemi.

   Leave payroll to our people

   Klid na duši i mimo mzdovou agendu

   Naše odborníky budete mít po ruce v případě jakýchkoli pochybností nebo otázek spojených se zpracováním mezd. To ale není jediný způsob, jak využít naše znalosti. Potřebujete konkrétní poradenství ohledně místních pracovněprávních zákonů, kolektivních smluv, sociálního zabezpečení, personálních zásad a dalších záležitostí? Ukážeme vám, jak na to: od rozdělení platů přes zahraniční zaměstnance a odstupné až po flexibilní plány plateb.

    Nechte technologii pracovat pro vás

    Spolehněte se na naši bezpečnou digitální platformu v souladu s GDPR pro intuitivní organizaci zpracování mezd. Reagujte snadno na požadavky, strukturujte mzdovou agendu v kalendáři a další možnosti – kdykoli a kdekoli. Naše nástroje jsou přístupné z jakéhokoli zařízení a zajišťují hladký průběh vašich každodenních mzdových procesů.

     Časté dotazy ohledně mezinárodní mzdové agendy

     Nahlédněte pod pokličku našich odborných znalostí

     Nejprve vybudujte pevný základ pro vaše mezinárodní zpracování mezd. Zamyslete se nad tím, jak budete shromažďovat personální údaje ze všech zemí, ve kterých vaše společnost působí, a jak sladíte personální procesy v různých zemích. Seznamte se také s místními pracovněprávními předpisy a nezapomeňte se v každé příslušné jurisdikci rychle registrovat jako zaměstnavatel. S tím vším vám SD Worx může pomoci.

     Pokud chcete nabírat zaměstnance, kteří žijí a pracují v jiné zemi, musíte být v této zemi registrováni. Společnost SD Worx vám může pomoci s administrativou potřebnou k registraci vaší společnosti jako zahraničního zaměstnavatele. Není vždy nutné zakládat místní subjekt – to závisí na místní legislativě.

     Ne nutně. Většina malých podniků, které začínají se zaměstnáváním v zahraničí, nemá ve všech zemích místní mzdové oddělení. Aby to fungovalo, hodí se spolehlivý partner pro mzdové procesy, jako je SD Worx, který svým poradenstvím podporuje váš centrální mzdový tým při správě zpracování mezd i v zahraničí.

     To závisí na zemi, ve které přijímáte zaměstnance, protože mzdové požadavky vyplývají z místních pracovněprávních předpisů. Díky našemu balíčku Domestic Expertise Pack vám SD Worx ušetří starosti s dešifrováním místních pravidel a předpisů v jednotlivých zemích, ve kterých působíte. V rámci této služby vám zajistíme veškerou podporu, kterou potřebujete pro vstup na nový trh: od všeobecného poradenství ohledně místní legislativy přes kolektivní smlouvy až po podporu správy mezd, např. objednávání stravenek nebo vyplňování formulářů specifických pro danou zemi. Chcete-li začít používat náš balíček Domestic Expertise Pack, kontaktujte nás.

     Pokud se vaše mzdová agenda týká několika lidí na několika místech, s místním personálním a mzdovým softwarem pracovat nemusíte. Společnost SD Worx vám nabízí centrální platformu s harmonogramem pro strukturování vašeho mzdového procesu v každé zemi, která umožňuje také reagovat na každodenní požadavky. Tato platforma je integrována s našimi místními mzdovými moduly, aby se zajistil automatický tok dat.

     Usnadněte si další nábor v zahraničí

      Gro your business – kontaktujte nás